Çilek Çanakkale Özel Kız Öğrenci Yurtları, Kız Yurdu

Çilek Özel Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale, Çanakkale yurtları

imkanlarımız
Yurdumuz 1-2-3-4 ve 5 kişilik odalardan oluşmaktadır. Her odanın içinde mini buzdolabı ve televizyon standart olup, her öğrenciye ait sandıklı baza, yatak, komidin ve dolap mevcuttur.
 
Geniş pencereler sayesinde odalar bol bol güneş ışığı almaktadır. Ayrıca; 24 saat kablosuz internet ve sıcak su hizmeti verilmektedir. Yurdumuz Doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi ile ısıtılmaktadır.
 
Binamızda Yangın uyarı sistemi, dış güvenliği için kapalı devre kamera kayıt sistemimiz bulunmaktadır. Her gün sabah kahvaltısı açık menü olarak, Akşam yemeklerimiz ise her akşam 4 çeşit kendi uzman aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.
 
Ortak kullanım alanları her gün , öğrenci odaları ise haftada 1 gün temizliği yapılmaktadır. Günün her saati açık olan etüd salonlarımıza inip rahatça ders çalışabilirsiniz.
 
Fitness spor salonlarımız ücretsiz olup sağlıklı yaşam için belirlenen saatlede spor yaparak formunuzu koruyabilirsiniz.
 
Öğrenci Mutfağımız günün her saati açık olduğundan, kendi imkanlarınızdan faydalanarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz...
 
Çilek Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları, neden çilek çanakkale kız öğrenci yurtları, Ön Kayıt Formu