Çilek Çanakkale Özel Kız Öğrenci Yurtları, Kız Yurdu

Çilek Özel Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale, Çanakkale yurtları

Hakkımızda
Merhaba Sevgili öğrencilerimiz,
 
       Şehitler diyarı Çanakkalemize hoş geldiniz. 35 yıldır bölgesinde mobilya sektöründe örnek alınan kuruluşlar arasında yerini almış olan Çavuşköylü Mobilya A.Ş. olarak; tecrübe ve bilgi birikimlerimizi Çilek Öğrenci Yurtlarında sizlerle beraber paylaşmayı düşündük.
 
 Amacımız Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Çanakkale Valiliğinin denetiminde sizlere evinizdeki rahatlığı sunmayı hedeflemektedir.  Çanakkale'de yüksek öğrenim gören öğrencilerin barınma sorununu gidermek yoluyla eğitime katkıda bulunmak, sağlıklı, çağdaş ve rahat bir ortamda başarılarını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmaktır.
 
Çilek öğrenci yurtlarında kalan tüm öğrenci arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak, sorunlarını en kısa sürede çözecek profosyonel kişilerden oluşan idari kadromuzla; sizlere barınacağınız bir yurt değil, aynı zamanda yaşanacak huzurlu bir ev ortamı yaratmak olacaktır.
 
Şirket olarak bugünlere gelmemize bizlere yol gösteren temel ilkelerimizi ( Dürüstlük, Güven, Eşitlik ) siz değerli öğrenci arkadaşlarımızla beraber devam ettirmek istiyoruz. Eğer bizler birbirimize karşı bu sevgi ve saygı çerçevesinde davranırsak, Çilek Öğrenci Yurtları; sizlerin bir ailesi olacaktır.
 
Haydi; hep beraber, bu zorlu maratonu elbirliğiyle bitirelim…
 
Sağlıcakla kalın…
 
Çilek Kız Öğrenci Yurtları
 
 
Çilek Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları, neden çilek çanakkale kız öğrenci yurtları, Ön Kayıt Formu