Çilek Çanakkale Özel Kız Öğrenci Yurtları, Kız Yurdu

Çilek Özel Kız Öğrenci Yurtları Çanakkale, çilek biga, Biga Öğrenci yurtları, Çanakkale yurtları

       

  Çilek VİP KIZ Yurdu

  Çilek VİP KIZ öğrenci yurdumuzun tüm odaları 2 er kişilik olup, her odada banyo, tuvalet, uydu yayını, LCD televizyon, mini buzdolabı ve yurdun her yerinden sorunsuz olarak kullanabileceğiniz kablosuz interneti bulunmaktadır. Sabahları zengin açık menü kahvaltı çeşitlerimize ve akşamları kendi mutfağımızda ahçılarımızın yaptığı 4 çeşit nefis akşam yemek lerimize bayılacaksınız. Yurdumuz Doğalgaz ile merkezi sistemde ısıtılmaktadır. 24 saat ister odanızda isterseniz etüd salonunda rahatlıkla ders çalışabilir, spor salonunumuzu da istediğiniz zaman ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Çilek VİP KIZ yurdumuz konum itibari ile, gençlerin yoğun ilgi gösterdiği eğlence merkezlerine, kafeteryalara, alışveriş merkezlerine yakınlığından dolayı öğrencilerin ençok tercih ettiği yurt olma özelliğini taşımaktadırlar. Çilek VİP KIZ yurdumuz otel konforunda hizmet ve kaliteyi yaşamak isteyen öğrencilerimiz içindir. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Gelin haydi hep beraber, bu zorlu maratonu huzur ve güven içersinde elbirliğiyle bitirelim.

  * Yurdumuz Çanakkale şehir merkezinde olup;
       - Anafartalar Yerleşkesine,
       - Polis Karakoluna,
       - Çanakkale Devlet Hastanesi'ne
       - Özel Anadolu Hastanesi'ne
       - İskele Meydanına ve kordona 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup, Havaalanı ve Terzioğlu Yerleşkesine yurtlarımız önünden geçen şehiriçi otobüslerle 15 dakikada ulaşım imkanı mevcuttur.
  Şehirlerarası Otobüs Terminaline ulaşım ise İskele Meydanından hareket eden servislerle sağlanmaktadır.

  İletişim Bilgilerimiz
  İsmetpaşa Mh. Deniz Binbaşı Nazım Bey Sk No : 3 ÇANAKKALE (Çataltepeliler Derneği Arkası)
  Tel: 0555 099 1755
  44 kişilik olan Çilek Biga Kız Pansiyonumuz, yeni yapılan restorasyon çalışmalarıyla binanın dış yalıtımı yapılmış olup odaların ısı yalıtımı sağlanmış ve binanın dış görünümü modern bir görünüme kavuşturulmuştur. Bir ev ortamı şeklinde olan Çilek Biga 1-2-3-4 kişilik odalardan oluşmaktadır. Terastaki dinlenme salonumuzda Biga’mızın eşsiz güzelliğini seyretme imkanına sahipsiniz. Çarşı merkezinde olan Pansiyonumuzun çevresinde postane, kafeterya, alışveriş merkezleri ve gezilebilecek parkımız bulunmaktadır. Pansiyonumuzda kalan bütün öğrenciler herhangi bir ulaşım aracı kullanmadan her yere gidebilirler. Her odanın içinde bir mini buzdolabı ve her öğrenciye ait sandıklı baza, yatak, komidin, dolap mevcuttur. Ayrıca; 24 saat kablosuz internet ve sıcak su hizmeti verilmekte ve Doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi ile ısıtılmaktadır. Pansiyonumuzun güvenliğinin sağlanabilmesi için 24 saat kamera kayıt sistemi bulunmaktadır. Pansiyonumuza giriş çıkışlar parmak izi güvenlik sistemiyle kontrol edilmektedir.
        Sabah kahvaltısı açık büfe olarak kahvaltıda olması gereken her çesidiyle verilmektedir. hafta içi saat 07:00 - 10:00 arasında, hafta sonu ise 07:00 - 11:00 saatleri arasında verilmektedir. Akşam Yemeği 4 çeşit olarak hafta içi 18:00-22:00, hafta sonu ise 18:00-20:00 saatleri arası verilmektedir. Bu uzun zaman dilimi ile ikinci öğretim öğrencilerimizin yemeklerini aynı tazelikte ve sıcak yemelerini sağlamaktayız. Çocuklarımızın haftalık yemek listesi internette yayınlanmaktadır. İsterseniz evinizden çocuklarımızın yemek listesini takip edebilirsiniz. Amacımız öğrencilerimizin Pansiyonumuzda karnını doyurmaları ve dişarida ekstra yemek parası ödememeleridir. Yemeklerimiz dışarıdan gelmemekte, kendi aşçılarımız tarafından mutfağımızda özenle yapılmaktadır.
  İletişim Bilgilerimiz
  Sakarya Mh. Bayram Sk. No : 18 BiGA / ÇANAKKALE
  Tel: (0 286) 316 97 33 & 0 544 316 97 33
Çilek Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları, neden çilek çanakkale kız öğrenci yurtları, Ön Kayıt Formu