SIKÇA SORULAN SORULAR
Merak Edebileceğin Tüm Soru ve Cevaplarımızı Senin için Hazırladık

Öğrencinin alacağı hizmet o döneme ait ders yılını kapsar. Ders yılı okulların açıldığı tarihten (Eylül) başlayarak, kapandığı tarihe (Haziran) kadar olan süredir.

Bütünleme sınav tarihlerinde yurtlarımız açık olacaktır. Bu tarihlerde öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti verilecek olup kahvaltı ve akşam yemeği verilmeyecektir.

Ders yılı haricinde kalmak isteyen öğrencilerden (formasyon, LYS, dershane, staj, yaz okulu vb.) yurdun açık olması durumunda ayrıca günlük konaklama ücreti alınacaktır.

Her ne sebeple olursa olsun işletmeden ayrılan örğenciye ödeme iadesi yapılmayacak olup sözleşmede yazılı olan borçlandırıcı işlemlerde aynen geçerliliğini koruyacaktır.

Belirlenen saatler dışında öğrenciye yemek hizmeti verilmeyecektir. Bu ve benzeri durumlarda öğrenciler kendi imkanlarını kullanarak 24 saat boyunca Öğrenci Mutfağını kullanabilirler.

Ortak kullanım alanları hergün, Odalar ise hafta birgün temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Yurtlarımıza gelirken beraberinizde Nevresim, yastık, yorgan, terlik gibi kişisel eşyalarınızı getirmeniz gerekir.

1. derece aile yakınları olan anne, kız kardeş, abla olmak üzere yurdumuz müsait ise sadece 1 gece misafir edilebilmektedir. Bu kişiler haricinde dışarıdan misafir kabul edilmemektedir.

Yurt Yönetimi tarafından belirlenen son giriş saatlerine uyulur. (Yurda giriş saaati 01:00 dir)

Yurt Müdürlüğüne yazılı olarak müracaat ettiğiniz takdirde, odaların boş olması ve Yurt müdürünün uygun görmesi durumunda talebiniz karşılanabilecektir.